Referencja - skan

Powiatowy Urząd Pracy w Żninie

Dyrektor Urzędu - Pani Olga Berdysz

Firma Szkoleniowo-Konsultingowa PROFESJONALISTA przeprowadziła w dniu 5 grudnia 2019 r. szkolenie zamknięte nt. "Pomoc osobom niepełnosprawnym przez PSZ - czyli ustawa o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych a także Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych - zagadnienia praktyczne i prawne- dla grupy 10 pracowników Powiatowego Urzędu Pracy w Żninie. Potwierdzam, iż usługa została wykonana należycie, kompletnie i w ustalonym terminie przez wyspecjalizowanego trenera.
Referencja - skan

Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią

Dyrektor Urzędu - Pani mgr Agnieszka Jassel

Firma Szkoleniowo-Konsultingowa PROFESJONALISTA z siedzibą w Świeciu, ul. Chopina 51, w dniu 6.12.2019 roku przeprowadziła Szkolenie wewnętrzne pn. "Od rejestracji do aktywizacji, czyli jak w pełni wykorzystać informacje zawarte w raportach ZUS U1 – ZUS U4 i sprawozdawczości statystycznej MPiPS – by uzyskać najwyższą efektywność Urzędu Pracy oraz Nowość 2019 – raporty ZUS U5, ZUS U6, ZUS U7 - przygotuj się na zmiany" dla 12 pracowników Powiatowego Urzędu Pracy w Nakle nad Notecią. Szkolenie, które odbyło się w siedzibie Urzędu przeprowadził Pan Grzegorz Świder.
Szkolenie zostało przeprowadzone w sposób rzetelny i profesjonalny, spełniło oczekiwania pracowników Powiatowego Urzędu Pracy w Nakle nad Notecią, którzy byli uczestnikami. Jakość świadczonych usług przez  firmę szkoleniową PROFESJONALISTA oraz przygotowanie merytoryczne trenera oceniamy wysoko. Jest to godna polecenia jednostka szkoleniowa.
Referencja - skan

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie

p.o. Dyrektora Urzędu - Pani Barbara Gil

Firma Szkoleniowo-Konsultingowa PROFESJONALISTA z siedzibą w Świeciu przy ul. Chopina 51, w dniach 25 i 26 listopada 2019 była organizatorem szkolenia grupowego pt. "Od rejestracji do aktywizacji, czyli jak w pełni wykorzystać informacje zawarte w raportach ZUS U1 – ZUS U4 i sprawozdawczości statystycznej MPiPS – by uzyskać najwyższą efektywność Urzędu Pracy oraz nowość 2019 – raporty ZUS U5, ZUS U6 i ZUS U7", w którym uczestniczyło 38 pracowników  naszego Urzędu. Szkolenie prowadził Pan Grzegorz Świder. Miejscem szkolenia był Chełm. (...) Jednostka z dużą starannością zorganizowała szkolenie, w tym w zakresie sposobu przyjęcia i obsługi naszych pracowników oraz warunków pracy. Przygotowanie merytoryczne wykładowcy, umiejętność przekazania treści, komunikatywność z grupą oraz dbanie o dobrą atmosferę szkolenia - pracownicy ocenili bardzo wysoko. Rekomendujemy Firmę Szkoleniowo-Konsultingowa PROFESJONALISTA z siedzibą w Świeciu, jako partnera rzetelnie organizującego i realizującego szkolenie.
Referencja - skan

Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej

Dyrektor Urzędu - Pan Roman Białek

Pragniemy poinformować, że Firma Szkoleniowo-Konsultingowa PROFESJONALISTA w dniu 18 listopada 2019r realizowała dla pracowników Powiatowego Urzędu Pracy w Skarżysku-Kamiennej pt: "Tworzenie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych dla osób bezrobotnych i pracowników, tworzenie korekt składki zdrowotnej dla osób bez prawa do zasiłku oraz składek społecznych za zwrócone świadczenia, korekty dokumentów rozliczeniowych z lat ubiegłych z uwzględnieniem programu Płatnik. Wykładowca Pan Grzegorz Świder w niezwykle przystępny, jasny i bardzo profesjonalny sposób przekazał swoją rozległą wiedzę praktyczną i teoretyczną. (...) Możemy polecić ww. Firmę jako partnera rzetelnego, odpowiedzialnego i co najważniejsze kompetentnego.
Referencja - skan

Powiatowy Urząd Pracy w Wągrowcu

Dyrektor Urzędu - Pani Beata Korpowska

Powiatowy Urząd Pracy w Wągrowcu poświadcza należycie wykonaną usługę w formie przeprowadzenia szkolenia zamkniętego dla grupy 12 pracowników naszego Urzędu  przez Firmę Szkoleniowo-Konsultingową "PROFESJONALISTA" z siedzibą w Świeciu ul. Chopina 51. Tematem szkolenia było: "Ścieżka Klienta PUP od rejestracji do zatrudnienia oraz metodologia, sposoby i narzędzia badania efektywności programów, instrumentów i usług rynku pracy przy wykorzystaniu danych zawartych w raportach w ramach usług ZUS U1 - U7 oraz sprawozdań MRPiPS w 2019." Szkolenie zostało przeprowadzone w siedzibie Zamawiającego - PUP w Wągrowcu, w wymiarze 12 godzin w dniach 16-17 października 2019r. Na podstawie ocen dokonanych przez uczestników szkolenia stwierdzamy, że trener szkolenia wykazał się dużą wiedzą merytoryczną w zakresie przedstawianego tematu oraz komunikatywnością z uczestnikami szkolenia. (...) Możemy polecić firmę PROFESJONALISTA jako sprawdzoną i wiarygodną firmę szkoleniową.
Referencja - skan

Powiatowy Urząd Pracy w Płocku

Dyrektor Urzędu - Pani mgr Małgorzata Bombalicka

W dniu 25 października 2019r., grupa 30 pracowników Powiatowego Urzędu Pracy w Płocku uczestniczyła w szkoleniu "Załatwianie spraw w postępowaniu administracyjnym - z wykorzystaniem drogi elektronicznej". Trenerami byli: Pani Agata Posłuszny - radca prawny oraz Pan Grzegorz Świder - informatyk.
Uczestnicy szkolenia pogłębili i ugruntowali swoją wiedzę na temat objęty zajęciami. Nie tylko tematyka szkolenia, ale także profesjonalne przygotowanie i imponujące doświadczenie prowadzących sprawiły, że zdobyta wiedza zostanie wykorzystania w pracy zawodowej uczestników szkolenia. Zajęcia charakteryzowały się dużym profesjonalizmem w sferze organizacyjnej i merytorycznej (...)
Referencja - skan

Powiatowy Urząd Pracy w Żninie

Dyrektor Urzędu - Pani Olga Berdysz

Firma Szkoleniowo-Konsultingowa PROFESJONALISTA przeprowadziła w dniu 18 października 2019 r. szkolenie zamknięte nt. "Od rejestracji do aktywizacji, czyli jak w pełni wykorzystać informacje zawarte w raportach ZUS U1 - ZUS U4 i sprawozdawczości statystycznej MRPiPS - by uzyskać najwyższą efektywność Urzędu Pracy oraz Nowość 2019 - raporty ZUS U5, ZUS U6 i ZUS U7 - przygotuj się na duże zmiany! - dla grupy 12 pracowników Powiatowego Urzędu Pracy w Żninie. Potwierdzam, iż usługa została wykonana należycie, kompletnie i w ustalonym terminie przez wyspecjalizowanego trenera.
Referencja - skan

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie

p.o. Dyrektora Urzędu - Pani Barbara Gil

Firma Szkoleniowo-Konsultingowa PROFESJONALISTA z siedzibą w Świeciu przy ul. Chopina 51, w dniu 11 października 2019 była organizatorem szkolenia pt. Program PŁATNIK 10.02.002 oraz komunikacja z ZUS w 2019r. - kurs dla początkujących i średniozaawansowanych, w którym uczestniczyło pięciu pracowników  naszego Urzędu. Szkolenie prowadził Pan Grzegorz Świder.
(...) Firma zorganizowała szkolenie z dużą starannością tj.: przygotowanie merytoryczne wykładowcy, znajomość tematu, umiejętność przekazania treści - pracownicy ocenili bardzo wysoko. (...) Rekomendujemy Firmę Szkoleniowo-Konsultingowa PROFESJONALISTA z siedzibą w Świeciu, jako partnera rzetelnie organizującego i realizującego szkolenia.

Referencja - skan

Powiatowy Urząd Pracy w Żninie

Dyrektor Urzędu - Pani Olga Berdysz

Firma Szkoleniowo-Konsultingowa PROFESJONALISTA przeprowadziła w dniu 11 października 2019 r. szkolenie zamknięte nt. "Zmiany w zakresie profilowania i IPD w związku z nowelizacją ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy od 14 czerwca 2019 oraz nowe regulacje RODO" - dla grupy 20 pracowników Powiatowego Urzędu Pracy w Żninie. Potwierdzam, iż usługa została wykonana należycie, kompletnie i w ustalonym terminie przez wyspecjalizowanego trenera.
Referencja - skan

Powiatowy Urząd Pracy w Łosicach

Dyrektor Urzędu - Pani Danuta Borkowska

Powiatowy Urząd Pracy w Łosicach potwierdza uczestnictwo pracowników Urzędu w szkoleniu pn. "Ścieżka Klienta powiatowego urzędu pracy od rejestracji do zatrudnienia oraz metodologia, sposoby i narzędzia badania efektywności programów, instrumentów i usług rynku pracy przy wykorzystaniu danych zawartych w raportach w ramach usług ZUS U1 - U7 oraz sprawozdań MRPiPS w 2018/2019" (...)
Szkolenie przeprowadzone zostało przez doświadczonego trenera o bardzo wysokim poziomie wiedzy teoretycznej i praktycznej, w sposób rzetelny i fachowy obejmując tematykę szkolenia. Szkolenie to w pełni spełniło oczekiwania biorących w nim udział pracowników Urzędu. (...) Współpraca za Firmą Szkoleniowo-Konsultingową PROFESJONALISTA i jakość świadczonych przez nich usług oceniamy wysoko, co pozwala nam polecić tą firmę jako wiarygodnego i solidnego partnera w zakresie realizacji usług szkoleniowych.
< Poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 |
Nasi klienci:
Politechnika Warszawska
W.KRUK
Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych
Arcelor Mittal
BANK OCHRONY ŚRODOWISKA S.A.
Mondi Packaging Paper
Akzo Nobel Coatings Sp.z o.o.
WYDAWNICTWO SZKOLNE I PEDAGOGICZNE
Imperial Tobacco Polska S.A.
NORD PARTNER Sp. z o.o.
PZU Życie
Rödl & Partner
TORF CORPORATION
ROTO-FRANK
PKO Bank Polski S.A.
ESKK Sp.z.o.o.
WIRCOM Sp. z o.o.
SANPLAST S.A.
Lekkerland Polska S.A.
FIRST DATA POLSKA S.A.
OPEN FINANCE S.A.
PKP PLK S.A.
AGORA S.A.
PAZIM Spółka z o.o.
Kreis-Pack Spółka z o.o.
HAMA POLSKA Sp. z o.o.
W.KRUK S.A.
DOMAR S.A. WIELKOPOLSKA
GRUPA KOLASTYNA S.A.
Asseco Business Solutions S.A.
Superfos Poland Sp.z o.o.
HF Helvetia Furniture
REMONDIS  Sp. z o.o.
Kodak Polska Sp. z o.o.
PTE WARTA S.A.
ROYAL STARMAN BRISTOL Sp. z o.o.
Vienna Insurance Group
Inteligo Financial Services S.A.
Instytut
CERI Sp. z o.o.
Stalprodukt S.A.
PGNiG
Solid Security Sp. z o.o.
PTE
Ambra Sp. z o.o.
IKB Leasing Polska Sp.z o.o.
TV PROMOTION DIRECT Sp. z o.o.
KOMPANIA PIWOWARSKA S.A.
The Lorenz Bahlsen Snack-World
STOCZNIA GDYNIA S.A.
Eurotel S.A.
GRAFPOL
SOLBET Sp. z o.o.
POLON ALFA
Emperia Holding S.A.
BELLONA S.A.
ŻAGIEL S.A.
CURYŁO - ASTERIX S.A.
NARODOWY STARY TEATR
OKNO-POL Sp. z o.o.
URSA Polska Sp. z o.o.
LOTOS Kolej Sp. z o.o.
Instytut Pamięci Narodowej
ZAKŁADY KABLOWE BITNER
DRUKARNIA PRASOWA S.A.
NIEDŹWIEDŹ - LOCK
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Urząd Miasta
KRONOPOL Sp. z o.o.
PARYS S.A.
Euro - Apteka Sp. z o.o.
Hortex Holding S.A.
Fabryka Samochodów Osobowych S.A.
Nestle Waters Polska S.A.
SWEDWOOD POLAND Sp. z o.o.
ZAKŁAD CHEMICZNO-FARMACEUTYCZNY FARMAPOL SP. Z O.O.
PRYZMAT SP. Z O.O.
POLAR SPÓŁKA AKCYJNA
ORLEN PETRO ZACHÓD  SP. Z O.O.
HaGe Polska Sp. z o.o.
Frosta Sp. z.o.o.
FABRYKA MEBLI
Stołeczne Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A.
GŁÓWNY URZĄD MIAR
Bakoma S.A.
Libella Sp.z o.o.
RICOH POLSKA Sp.z o.o.
CERSANIT IV Sp.z o.o.
NAJWYŻSZA IZBA KONTROLI  Delegatura w Lublinie
GRUPA ŻYWIEC Sp. z o.o.
Centrum Prawa Bankowego  i Informacji Sp. z o.o
Państwowy Fundusz Rehabilitacji  Osób Niepełnosprawnych
LUBFARM S.A.
Herbapol - Lublin S.A.
POLFA-LUBLIN S.A.
HERLITZ Spółka z o.o.
Przedsiębiorstwo Robót Kolejowych i Inżynieryjnych S.A.
SPÓŁDZIELNIA INWALIDÓW
DROBIMEX S.A.
POL-DRÓG
Poczta Polska S.A.
Lafarge Cement S.A.
AGENCJA ROZWOJU PRZEMYSŁU S.A.
VISTULA GROUP S.A.
Ośrodek Badania Opinii Publicznej Sp. z o.o.
Nordic Ocean Craft Sp. z o.o.
RAMIRENT S.A.
Oiler Sp. z o.o.
ŚREDZKA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA
DELFIA S.A.
Link 4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.
Generali Finance Sp.z o.o.
Kujawsko - Pomorska Szkoła Wyższa
PGNiG Oddzial Lublin
Totalizator Sportowy Sp.z o.o.
Cyfrowy Polsat S.A.
Wielkopolska SKOK
Urząd Lotnictwa Cywilnego
AZYMUT Sp. z o.o.
RADMOR S.A.
Hochland Polska Sp. zo.o.
Polomarket Sp. z o.o.
LOT S.A.
Compensa - Vienna Insurance Group
Poczta Polska
Powiatowy Urząd Pracy
altobrazek1

Męczą Cię pewne zagadnienia?

Męczą Cię pewne zagadnienia? Nie znajdujesz rozwiązania problemu, dostajesz sprzeczne informacje z właściwych urzędów, nie masz zaufania do podpowiedzi z Internetu? Skorzystaj z naszych szkoleń - dzięki uczestnictwu w nich - uzyskasz profesjonalną wiedzę oraz dostęp do bezpłatnych informacji i konsultacji, także po szkoleniu. Pamiętaj My zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji...

altobrazek2

Naszym atutem jest entuzjazm

W trakcie realizacji projektów szkoleniowych, zawsze na pierwszym miejscu stawiamy na skuteczność i profesjonalizm. Uczestnicząc w naszych szkoleniach osiągniecie Państwo maksymalną skuteczność i efektywność w podejmowanych działa- niach. To dzięki nam pozbędziecie się stresu podczas codziennej pracy!

altobrazek3

Nie czytamy przepisów...

lecz wyjaśniamy i przedstawiamy ich urzędową interpretację. Nie uciekamy od trudnych pytań, nie stosujemy wykładów akademickich, współpracuje- my wyłącznie z wysokiej klasy specjalistami-praktykami, na co dzień zawodowo zajmującymi się omawianymi dla Państwa zagadnieniami. Pamiętaj, to My podpowiemy jak postąpić w niestandardowych sytuacjach!

projekt i wykonanie: www.szarekomorki.com