Kreatywne wykorzystanie programu Płatnik 10.02 oraz raportów ZUS U1 – ZUS U7 przez Urząd Pracy w 2020/2021r. Spotkanie wyjazdowe

Pilnie zapraszamy pracowników Urzędów Pracy na 3-dniowe wyjątkowo praktyczne szkolenie!Miejsce Data
LUBLIN 2020-10-07 więcej
KRAKÓW 2020-10-21 więcej
WROCŁAW 2020-11-18 więcej
TRÓJMIASTO 2020-11-25 więcej
TORUŃ 2020-12-09 więcej


EXTRA RABATY - dla zgłoszeń nadesłanych do naszego biura do dnia 18/09/2020 – zaoferujemy, 200,00zł rabatu!
200,00zł rabatu!
Wówczas cena za uczestnika wyniesie 2.200,00zł netto!

Powyższa cena obejmuje w szczególności należność za uczestnictwo w szkoleniu, autorskie materiały dydaktyczne, art. piśmiennicze, zaświadczenie o ukończeniu szkolenia wydane na podstawie Rozporządzenia MEN z 2019, 3 x przerwy kawowe w czasie kursu; wyżywienie od lunchu w dniu przyjazdu do lunchu w dniu wyjazdu; nocleg na 2 doby. Standardowe zakwaterowanie w pokojach dwu i ew. trzy-osobowych, pokoje jednoosobowe wyłącznie za dodatkową dopłatą. Hotel/Pensjonat standard min.***

 

Prosimy o nadsyłanie zgłoszeń - najpóźniej do dnia 02 – 10 – 2020

Rezerwacja według kolejności zgłoszeń; ilość miejsc jest ograniczona.

 


Poprzez bieżące udostępnianie jednostkom PUP kolejnych danych o ubezpieczonych w ramach raportów ZUS U1 - ZUS U7 – Zakład Ubezpieczeń Społecznych - kategorycznie przypomina Urzędom Pracy o stosowaniu się do OBOWIĄZKU NAJWYŻSZEGO stopnia weryfikacji dla przekazywanych dokumentów!

 

Ponadto apeluje o PILNĄ i BEZWGLĘDNĄ konieczność uporządkowania posiadanych już baz danych programu PŁATNIK. A to jak wskazuje bieżąca praktyka nadal jest dużym problemem – bowiem szereg jednostek PUP wciąż boryka się z trudnościami - w uzyskaniu najwyższego stopnia poprawności danych wykazywanych w dokumentach ubezpieczeniowych przekazywanych do ZUS również obecnie.

 

 

Jednocześnie należy wyraźnie zaznaczyć, że istotna część żądań zgłoszonych przez ZUS w związku ze stwierdzonymi nieprawidłowościami w przesłanych dokumentach może lub powinna być usunięta przez samych pracowników ZUS! Zatem jak wykonać prawidłową weryfikację dokumentów oraz usunąć tylko te nieprawidłowości, które faktycznie wymagają konsultacji i bezpośredniej uwagi pracownika PUP?

 

 

Chcesz się tego dowiedzieć? Skorzystaj z porad i wskazówek naszych Expertów!!
CELE i KORZYŚCI ZE SZKOLENIA to:
  • Maksymalne wykorzystanie wiedzy otrzymanej z raportów ZUS U1 - ZUS U7 - w codziennej pracy pracownika PUP - praktyczne kompendium na 2020/2021r.

  • Zwiększenie efektywności swojej pracy poprzez kreatywne wykorzystanie pełnej funkcjonalności programu PŁATNIK 10.02.002 – dzięki praktycznemu poznaniu wszystkich jego narzędzi i kreatorów - a wszystko to w wyjątkowo przystępnym i praktycznym wymiarze!

  • Poznanie stricte autorskich i nieszablonowych zasad oraz metod pozwalających na SZYBKIE uzyskanie najwyższego stopnia poprawności danych - „poziom A”; w świetle aktualnych zasad weryfikacji dokumentów przekazywanych do ZUS w 2020/2021r.

  • Wskazanie skutecznych i jednoznacznych metod naprawy otrzymywanych przez Urzędy Pracy z ZUS: a) Zawiadomień o błędach w dokumentach dostarczonych do ZUS oraz zastosowanej korekcie danych, b) Zawiadomienia o błędach w dokumentach złożonych za ubezpieczonych

ADRESAT SZKOLENIA: - wszyscy użytkownicy programu Płatnik, specjaliści ds. rejestracji, ewidencji i świadczeń. Pracownicy zajmujący się zgłaszaniem do ubezpieczeń lub dokonywaniem rozliczeń z ZUS, w tym także pracownicy zajmujący się korygowaniem dokumentacji przekazanej już do ZUS, oraz Kierownicy dla ww. stanowisk, a także pracownicy działów rozliczeń i świadczeń oraz księgowości.PROWADZĄCY ZAJĘCIA:


Pani Arletta SOBACKA - renomowany wykładowca, wieloletni pracownik ZUS i doświadczony praktyk. Posiadaną wiedzę przekazuje w sposób niezwykle dynamiczny; rzeczowo, jasno i przystępnie oraz z dużym zrozumieniem problemów słuchaczy. Prowadząca szkolenia z zakresu programu Płatnik i korekt dokumentów ZUS już prawie 20 lat; w tym czasie przeszkoliła kilkadziesiąt tysięcy słuchaczy. Warto również podkreślić, iż zawodowy profesjonalizm oraz niespożyta energia naszego wykładowcy – zawsze pozostawiają niezapomniane wrażenia u naszych słuchaczy. Wielu z nich, często wraca na nasze spotkania, ujęci sposobem przekazywania wiedzy, jego skutecznością i efektywnością. Wykładowca świetnie zorientowany w specyfice i bieżących problemach Urzędów Pracy we współpracy z ZUS; prowadzi liczne konsultacje wewnętrzne m.in. w Urzędach Pracy.Pan Grzegorz ŚWIDER - doświadczony specjalista programu Płatnik. Wykładowca świetnie zorientowany w bieżących problemach Urzędów Pracy we współpracy z ZUS. Na bieżąco i aktywnie uczestniczy w testach programu Syriusz/Płatnik – zwłaszcza w obszarze aktualizacji wielotysięcznych baz danych jakie posiadają jednostki PUP oraz wydajności prac serwerów SQL. Świetnie znający informatyczne oprogramowania i systemy, którymi posługują się jednostki PUP. Wykładowca znający środowisko i bieżące problemy pracowników PUP. Realizuje szereg szkoleń i konsultacji wewnętrznych w PUP m.in. z zakresu raportów U1-U7 oraz statystyki MRPiPS.FORMA SZKOLENIA: - 3 dni szerokich wykładów merytorycznych z praktycznymi przykładami i szeroką dyskusją. Pnadto ciekawe prezentacje multimedialne i bieżące wykorzystaniem programu Płatnik 10.02.002 wraz z bazą testową oraz bezpośrednim połączeniem z ZUS - przez prowadzących spotkanie.


Extra bonus – bezpłatne telefoniczne konsultacje trenerów z uczestnikami spotkania dostępne także po szkoleniu!FORMA ZALICZENIA - bez egzaminu; ankieta ewaluacyjnaCZAS TRWANIA3 dni pobytu/3 dni szkoleniowe/ łącznie 18 godzin dydaktycznych (810min)MIEJSCE SZKOLENIA LUBLIN, dokładny adres podamy do 7 dni przed szkoleniem

Nasi klienci:
Politechnika Warszawska
W.KRUK
Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych
Arcelor Mittal
BANK OCHRONY ŚRODOWISKA S.A.
Mondi Packaging Paper
Akzo Nobel Coatings Sp.z o.o.
WYDAWNICTWO SZKOLNE I PEDAGOGICZNE
Imperial Tobacco Polska S.A.
NORD PARTNER Sp. z o.o.
PZU Życie
Rödl & Partner
TORF CORPORATION
ROTO-FRANK
PKO Bank Polski S.A.
ESKK Sp.z.o.o.
WIRCOM Sp. z o.o.
SANPLAST S.A.
Lekkerland Polska S.A.
FIRST DATA POLSKA S.A.
OPEN FINANCE S.A.
PKP PLK S.A.
AGORA S.A.
PAZIM Spółka z o.o.
Kreis-Pack Spółka z o.o.
HAMA POLSKA Sp. z o.o.
W.KRUK S.A.
DOMAR S.A. WIELKOPOLSKA
GRUPA KOLASTYNA S.A.
Asseco Business Solutions S.A.
Superfos Poland Sp.z o.o.
HF Helvetia Furniture
REMONDIS  Sp. z o.o.
Kodak Polska Sp. z o.o.
PTE WARTA S.A.
ROYAL STARMAN BRISTOL Sp. z o.o.
Vienna Insurance Group
Inteligo Financial Services S.A.
Instytut
CERI Sp. z o.o.
Stalprodukt S.A.
PGNiG
Solid Security Sp. z o.o.
PTE
Ambra Sp. z o.o.
IKB Leasing Polska Sp.z o.o.
TV PROMOTION DIRECT Sp. z o.o.
KOMPANIA PIWOWARSKA S.A.
The Lorenz Bahlsen Snack-World
STOCZNIA GDYNIA S.A.
Eurotel S.A.
GRAFPOL
SOLBET Sp. z o.o.
POLON ALFA
Emperia Holding S.A.
BELLONA S.A.
ŻAGIEL S.A.
CURYŁO - ASTERIX S.A.
NARODOWY STARY TEATR
OKNO-POL Sp. z o.o.
URSA Polska Sp. z o.o.
LOTOS Kolej Sp. z o.o.
Instytut Pamięci Narodowej
ZAKŁADY KABLOWE BITNER
DRUKARNIA PRASOWA S.A.
NIEDŹWIEDŹ - LOCK
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Urząd Miasta
KRONOPOL Sp. z o.o.
PARYS S.A.
Euro - Apteka Sp. z o.o.
Hortex Holding S.A.
Fabryka Samochodów Osobowych S.A.
Nestle Waters Polska S.A.
SWEDWOOD POLAND Sp. z o.o.
ZAKŁAD CHEMICZNO-FARMACEUTYCZNY FARMAPOL SP. Z O.O.
PRYZMAT SP. Z O.O.
POLAR SPÓŁKA AKCYJNA
ORLEN PETRO ZACHÓD  SP. Z O.O.
HaGe Polska Sp. z o.o.
Frosta Sp. z.o.o.
FABRYKA MEBLI
Stołeczne Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A.
GŁÓWNY URZĄD MIAR
Bakoma S.A.
Libella Sp.z o.o.
RICOH POLSKA Sp.z o.o.
CERSANIT IV Sp.z o.o.
NAJWYŻSZA IZBA KONTROLI  Delegatura w Lublinie
GRUPA ŻYWIEC Sp. z o.o.
Centrum Prawa Bankowego  i Informacji Sp. z o.o
Państwowy Fundusz Rehabilitacji  Osób Niepełnosprawnych
LUBFARM S.A.
Herbapol - Lublin S.A.
POLFA-LUBLIN S.A.
HERLITZ Spółka z o.o.
Przedsiębiorstwo Robót Kolejowych i Inżynieryjnych S.A.
SPÓŁDZIELNIA INWALIDÓW
DROBIMEX S.A.
POL-DRÓG
Poczta Polska S.A.
Lafarge Cement S.A.
AGENCJA ROZWOJU PRZEMYSŁU S.A.
VISTULA GROUP S.A.
Ośrodek Badania Opinii Publicznej Sp. z o.o.
Nordic Ocean Craft Sp. z o.o.
RAMIRENT S.A.
Oiler Sp. z o.o.
ŚREDZKA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA
DELFIA S.A.
Link 4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.
Generali Finance Sp.z o.o.
Kujawsko - Pomorska Szkoła Wyższa
PGNiG Oddzial Lublin
Totalizator Sportowy Sp.z o.o.
Cyfrowy Polsat S.A.
Wielkopolska SKOK
Urząd Lotnictwa Cywilnego
AZYMUT Sp. z o.o.
RADMOR S.A.
Hochland Polska Sp. zo.o.
Polomarket Sp. z o.o.
LOT S.A.
Compensa - Vienna Insurance Group
Poczta Polska
Powiatowy Urząd Pracy
altobrazek1

Męczą Cię pewne zagadnienia?

Męczą Cię pewne zagadnienia? Nie znajdujesz rozwiązania problemu, dostajesz sprzeczne informacje z właściwych urzędów, nie masz zaufania do podpowiedzi z Internetu? Skorzystaj z naszych szkoleń - dzięki uczestnictwu w nich - uzyskasz profesjonalną wiedzę oraz dostęp do bezpłatnych informacji i konsultacji, także po szkoleniu. Pamiętaj My zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji...

altobrazek2

Naszym atutem jest entuzjazm

W trakcie realizacji projektów szkoleniowych, zawsze na pierwszym miejscu stawiamy na skuteczność i profesjonalizm. Uczestnicząc w naszych szkoleniach osiągniecie Państwo maksymalną skuteczność i efektywność w podejmowanych działa- niach. To dzięki nam pozbędziecie się stresu podczas codziennej pracy!

altobrazek3

Nie czytamy przepisów...

lecz wyjaśniamy i przedstawiamy ich urzędową interpretację. Nie uciekamy od trudnych pytań, nie stosujemy wykładów akademickich, współpracuje- my wyłącznie z wysokiej klasy specjalistami-praktykami, na co dzień zawodowo zajmującymi się omawianymi dla Państwa zagadnieniami. Pamiętaj, to My podpowiemy jak postąpić w niestandardowych sytuacjach!

projekt i wykonanie: www.szarekomorki.com